13. МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ ТАЛЕНАТА
„МИТА ТОПАЛОВИЋ“ – за камерну музику
Панчево, 11. и 12. март 2023.
ПРВА КАТЕГОРИЈА
Назив ансамбла | ШКОЛА | Број бодовa | Награда |
Клавирски дуо „Principesse” | ШОСМО „Стеван Мокрањац”, Пожаревац | 99 | I 1 |
Клавирски дуо „Две мелодије” | МШ „Јован Бандур”, Панчево | 97,75 | I 2 |
„Сани дуо“ | МШ „Јован Бандур”, Панчево | 92,75 | I 3 |
Дуо Ђорђе и Ирис | МШ „Јован Бандур”, Панчево | 91,33 | I 4 |
Миљана и Ирис | МШ „Јован Бандур”, Панчево | 90,33 | I 5 |
ТРЕЋА КАТЕГОРИЈА
Назив ансамбла |
Школа |
Број бодова |
Награда |
Дуо „Кики” | МШ “Ватрослав Лисински”, Београд | 100 |
Лауреат I 1 |
Дуо „Сестре Сокач” | МШ „Станковић”, Београд | 98,5 | I 2 |
Дуо „Лисински” | МШ „Ватрослав Лисински”, Београд | 98,5 | I 3 |
Клавирски дуо „Џаншоу” | МШ „Станковић”, Београд | 97,75 | I 4 |
Клавирски дуо „Арс Вивенди” | МШ „Јован Бандур”, Панчево | 95,6 | I 5 |
Клавирски дуо „Лама” | МШ „Станковић”, Београд | 95,5 | I 6 |
Трио „Натенане” | МШ „Коста Манојловић”, Земун | 93 | I 7 |
„ТиМи“ | МШ „Јован Бандур”, Панчево | 90,25 | I 8 |
Дуо „Romance” | МШ „Ватрослав Лисински”, Београд | 90 | I 9 |
ЧЕТВРТА КАТЕГОРИЈА
Назив ансамбла |
ШКОЛА | Број бодова |
Награда |
Дуо „Wanderer” | МШ „Станковић”, Београд | 99,8 | I 1 |
Клавирски трио „Станковић” | МШ „Станковић”, Београд | 99,4 | I 2 |
Ансамбл „Дирке и жице” | МШ „Јован Бандур”, Панчево | 98,2 | I 3 |
Дуо „Момци” | МШ „Јован Бандур”, Панчево | 98,2 | I 4 |
Дуо „Сара и Јована” | МШ „Станковић”, Београд | 97 | I 5 |
Трио „Триола“ | МШ „Јован Бандур”, Панчево | 96,4 | I 6 |
Дуо „Дуола” | МШ „Јован Бандур”, Панчево | 93,6 | I 7 |
Клавирски дуо „Амилирамок” | МШ „Јован Бандур”, Панчево | 92,33 | I 8 |
Клавирски дуо „Сичилијана” | ШОСМО „Стеван Мокрањац”, Пожаревац | 91 | I 9 |
ПЕТА КАТЕГОРИЈА
Назив ансамбла | ШКОЛА | Број бодова | Награда |
Клавирски дуо „Кесар Маузер” | Факултет музичке уметности, Београд | 88 | II |
РАСПОРЕД НАСТУПА – преузмите овде
РАСПОРЕД
СУБОТА, 11. МАРТ 2023.
СЛОБОДНО ВРЕМЕ ЗА СЦЕНСКУ ПРОБУ 17.30 – 18.15 |
|||
18.30 часова – ПРВА КАТЕГОРИЈА |
|||
1 | Сани дуо | МШ „Јован Бандур“, Панчево | Адриан Чебзан |
2 | Миљана и Ирис | МШ „Јован Бандур“, Панчево | Роберт Балинт и
Марија Лигети Балинт |
3 | Клавирски дуо „Две мелодије“ | МШ „Јован Бандур“, Панчево | Олга Петровић |
4 | Клавираски дуо „Принчипесе“ | МШ „Стеван Мокрањац“, Пожаревац | Александра Стојиљковић |
5 | Ђорђе и Ирис | МШ „ЈованБандур“, Панчево | Роберт Балинт и
Марија Лигети Балинт |
19.30 Додела награда за прву категорију |
НЕДЕЉА 12. МАРТ 2023.
СЛОБОДНО ВРЕМЕ ЗА СЦЕНСКУ ПРОБУ 8.30 – 9.55 |
|||
10.00 часова – ТРЕЋА КАТЕГОРИЈА |
|||
1 | Дуо „Cестре Сокач” | МШ „Станковић” Београд | Петар Лазаревић |
2 | Дуо „Лисински“ | МШ „Ватрослав Лисински“ Београд | Љубица Матић |
3 | Клавирски дуо „Арс Вивенди“ | МШ „Јован Бандур“, Панчево | Јелена Олћан |
4 | Дуо „Сан“ | СМШ „Коста Манојловић“ Земун | Олга Малевић Ђорђевић |
Дезинфекција и проветравање – ПРОБА У САЛИ |
|||
11.10 |
|||
5 | Клавирски дуо „Џаншоу“ | МШ „Станковић” Београд | Ивана Гомез Мартинез |
6 | Дуо „Romance“ | МШ „Ватрослав Лисински“ Београд | Љубица Матић |
7 | Клавирски дуо „Лама“ | МШ „Станковић” Београд | Ивана Гомез Мартинез |
Дезинфекција и проветравање – ПРОБА У САЛИ |
|||
12.10 |
|||
8 | „Натенане“ | МШ „Коста Манојловић“, Београд | Ненад Ненић |
9 | ТиМи | МШ „Јован Бандур“, Панчево | Војкан Поповић |
10 | Дуо „Кики“ | МШ „Ватрослав Лисински“ Београд | Љубица Матић |
14.00 – Објављивање резултата и додела награда за ТРЕЋУ категорију |
СЛОБОДНО ВРЕМЕ ЗА СЦЕНСКУ ПРОБУ 12.50 – 13.50 |
|||
14.45 – ЧЕТВРТА КАТЕГОРИЈА |
|||
1 | Клавирски дуо „Амилирамок“ | МШ „Јован Бандур“, Панчево | Јелена Олћан |
2 | Дуо Дуола | МШ „Јован Бандур“, Панчево | Војкан Поповић |
3 | Клавирски дуо “Сичилијана” | МШ „Стеван Мокрањац“, Пожаревац | Зоран Петровић |
4 | Дуо „Сара и Јована“ | МШ „Станковић“, Београд | Јелена Минић |
Дезинфекција и проветравање – ПРОБА У САЛИ |
|||
16.00 |
|||
4 | Дуо Момци | МШ „Јован Бандур“, Панчево | Војкан Поповић |
5 | Дуо „Wanderer“ | МШ „Станковић“, Београд | Јелена Минић |
Дезинфекција и проветравање – ПРОБА У САЛИ |
|||
17.00 |
|||
6 | Трио Триола | МШ „Јован Бандур“, Панчево | Војкан Поповић |
7 | Ансамбл „Дирке и жице“ | МШ „Јован Бандур“, Панчево | Александра Пауновић |
8 | Клавирски трио „Станковић” | МШ „Станковић” Београд | Петар Лазаревић |
17.45 часова – ПЕТА КАТЕГОРИЈА |
|||
1 | Клавирски дуо „Кесар Маузер“ | ФМУ, Београд | Теа Димитријевић |
19.00 – Објављивање резултата и додела награда за четврту и пету категорију |