Вести

Прочитајте најновије вести из МШ "Јован Бандур"

Додатна и допунска настава, пријем родитеља

 

 

Табела распореда одржавања допунске, додатне наставе

распоред пријема родитеља

шк. 2020/21. год.

 

НАСТАВНИК ДОПУНСКА НАСТАВА ДОДАТНА НАСТАВА ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА
Татјана Ковјанић петак       11.45 – 12.30 петак     11.45 – 12.30 понедељак   13.00 – 13.45
Светлана Вучићевић уторак     12.45 – 13.30 уторак   12.45 – 13.30 уторак       12.45 – 13.30
Сања Остојић понедељак   17.00 – 17.30 понедељак  17.00 – 17.30 четвртак   14.00 – 14.30
Јелена Јаредић/Љиљана Радосављевић петак     11.30 – 12.00 петак     11.30 – 12.00 петак         11.00 – 11.30
Марко Опачић среда     12.45 – 13.30 среда     12.45 – 13.30 среда          12.45 – 13.30
Зорица Бекузаров Брњеварац среда     12.00 – 12.45 среда     12.00 – 12.45 среда          12.00 – 12.45
Ивица Новинић уторак   13-13.30 уторак   13-13.30 петак  13.15 – 13.30
Емилијан Бека четвртак 13.45 – 14.15 четвртак 13.45 – 14.15 четвртак  13.15 – 13.45
Снежана  Пупић среда      13.30 – 14.00 среда       13.30 – 14.00 среда        13.30 – 14.00
Бојан Радусиновић среда      11.30 – 11.50 среда       11.30 – 11.50 среда        13.25 – 13.45
Љубица Радојчић Месарош субота 13.00 – 13.30 субота 13.00 – 13.30 среда       17.15 – 17.30
Ана  Ђурић четвртак     7.30 четвртак      8.00 четвртак    9.30-9.45
Тања Барабаш четвртак     16.00 среда           13.15 уторак       17.00-17.15
Грацијан Поповић четвртак     7.30 понедељак  7.30 четвртак    11.45-12.00
Јелена Цветић субота        11.00 четвртак     18.00 четвртак    17.00-17.15
Мирна Милевски четвртак     12.30 уторак         13.30 петак          17.30-18.00
Ивана Јаћимовић Јовановски понедељак 18.00 уторак         12.20 понедељак 18.00
Бранислав Тркуља понедељак 10.00 уторак         16.30 четвртак     12.00-12.15
Бранимир Ђокић 1.ОШ солф.    петак  10.00

2.ОШ солф.    петак  11.00

хармонија     уторак 18.00

м. облици      среда   18.00

1.ОШ солф.    петак  10.00

2.ОШ солф.    петак  11.00

хармонија     уторак 18.00

м. облици      среда   18.00

четвртак     15.30-16.00
Албина Крецу Шубља уторак        15.00 уторак         10.00 субота         10.00-10.15
Миљана Небригић среда          18.15 петак            16.00 среда           15.00-15.15
Јелена Миљевић субота        17.00 субота          17.45 среда           16.45-17.00
Маја Бошковић Новицки среда          12.30 (А/Б)

субота        12.45 (А/Б)

среда            12.30 (А/Б)

субота          12.45 (А/Б)

среда           12.15-12.30 (А)

четвртак      15.00-15.15 (Б)

Габриела Динић петак          15.15 / 17.05 уторак          15.15 / 17.05 понедељак  10.55-11.15
Марија Лигети Балинт уторак       14.20 уторак       14.20 уторак         14.20-15.05
Јелена Ђ. Поповић понедељак       18.00 (Б)

четвртак           18.45 (А/Б)

понедељак      18.00 (Б)

четвртак          18.45 (А/Б)

петак           11.00-11.45 (Б)
Јелена Јеловац среда         18.45

четвртак    11.30

среда         18.45

четвртак   11.30

среда           18.30-18.45 (А)

четвртак      11.15-11.30 (Б)

Јелена Кнежевић четвртак    18.00-19.30 четвртак   18.00-19.30 субота          12.30-12.15
Адела Мерча уторак        11.45-12.30 четвртак   16.45-17.30 понедељак   16.45-17.00
Снежана Ђокић понедељак        17.45(А)

чет,пет.-онлајн 10.00 (А)

четвртак      17.00 (Б)

петак           10.00 онлајн

субота         12.45 (А/Б)

понедељак        17.45(А)

чет,пет.-онлајн 10.00 (А)

четвртак     17.00 (Б)

петак           10.00 онлајн

субота         12.45 (А/Б)

понедељак   18.30-18.45 (Б)

субота          12.45-13.00 (А)

Анђела С. Добричанин (зам. М.Марчек) субота         16.00-16.45 среда            9.00-9.45 уторак           18.15-18.45
Мирјана Јахурић петак            7.30

субота         17.30 (А)

петак           7.30

субота         17.30 (А)

уторак           11.45-12.30 (А)

среда             15.00-15.15/

18.00-18.15 (Б)

Натали Богданов Динић уторак         13.30 субота         17.15 петак              13.30-13.45
Живка Драгош Клашников понедељак  12.30

среда           15.00

понедељак 12.30

среда          15.00

понедељак     10.30-10.15
Марија Миљковић четвртак      11.30 петак          16.45 петак             16.30-16.45
Милена Милошевић А понедељак    18.00

четвртак        17.00

Б уторак            11.45

четвртак        18.00

А понедељак     18.00

четвртак         17.00

Б уторак             11.45

четвртак         18.00

субота            10.00
Санела Благојевић понедељак       17.30

среда                18.00

понедељак         17.30

среда                  18.00

уторак            11.45
Војкан Поповић А понедељак   19.20

среда             7.45

Б понедељак    18.55

среда             7.55

А понедељак     19.20

среда               7.45

Б понедељак     18.55

среда              7.55

среда              13.00
Јожеф Варга А  понедељак/чет.   17.00

Б   среда/субота        7.45

А  понедељак/чет   17.00

Б   среда/субота        7.45

среда             12.30
Хелена Маринц среда                 19.15

понедељак        14.00

 

среда                  19.15

понедељак         14.00

 

петак             19.15
Шандор Ђерфи четвртак     16.30 – 17.00 четвртак     16.30 – 17.00 уторак   19.00 – 19.15
Борјана Стражмештеров понедељак       12.15

петак                19.00

понедељак         12.15

петак                  19.00

среда              19.00
Миона Царан А уторак       12.00

субота        12.15

Б уторак       12.00

петак         19.00

А уторак       12.00

субота        12.15

Б уторак        12.00

петак         19.00

субота              13.00
Чебзан Адриан среда             11.30

субота           11.30

среда             11.30

субота           11.30

субота              18.30
Бојан Тирменштајн понедељак    18.00

петак             11.30

понедељак    18.00

петак             11.30

петак                12.00-12.15
Александра Јовић субота           08.00 А              субота           08.30 Б четвртак       18.15 (А)                                                           четвртак       17.45 (Б) петак               14.00 А                             четвртак          17.30 Б
Љиљана Марјановић понедељак   18.00 А1

петак            12.30 А2      петак            12.30 Б

четвртак       13.30 А              четвртак       17.30 Б

 

понедељак      19.00-20.00
Катарина Камбер А уторак       14.00

Б  уторак        14.45

А уторак       14.00

Б уторак        14.45

субота             16.40
Ана Илић среда             12.15 А        среда             11.45 Б уторак           17.45 А                              понедељак    12.00 Б понедељак      12.15 А    понедељак      11.45 Б
Стеван Мартиновић четвртак        12.15 уторак           13.45 субота             16.30
Александар Антић четвртак        11.30 понедељак    13.30 четвртак  12.30 –   13.30
Милица Миливојевић петак               11.45 A         четвртак        17.30 Б среда             12.30 А                    понедељак    17.30 Б петак               12.30 А петак               11.45 Б
Маријана Михајловић среда   08.00 уторак   13.30 субота   18.00
Татјана Стојиљковић среда  18.30 петак  15.45 петак  13.30
Ивана Јосић A петак    09.45

Б  петак   09.15

А  понедељак  17.45

Б   понедељак  17.45

уторак  13.30
Вера Царина А  пон.  15.00 /  сре.  10.15

Б  сре.   10.15 /  четв. 16.45

А  пон. 15.00 /  сре.  10.15

Б  сре.  10.15 /  четв. 16.45

четвртак 16.45
Драгана Тадић петак       09.00 уторак   12.00 уторак   09.00
Марика Мичкеи уторак     13.30 уторак   13.30 субота   16.00
Дарко Арменски среда       13.30 уторак   13.30 субота   16.00
Алберт Алфелди четвртак 12.00 среда     13.30 петак     19.00
Душанка Абрамовић среда       16.30 понедељак   11.50 петак     17.45
Шаму Киш петак      9.00 уторак   10.30 уторак     13.00
Петар Стевановић субота   17.00 субота   17.00 уторак     13.30
Алекса Маринковић среда     11.00 среда     11.00 понедељак   07.50
Милица Будимиров петак   17.45 понедељак   17.45 субота   13.00
Рамона Димитријевић Балаћ среда   13.00 петак   13.00 петак   17.00
Бојан Николић четвртак   12.40 среда     12.40 четвртак 13.00
Јован Вујанић четвртак   13.00 петак     17.45 среда     18.00
Себастиан Богдан уторак      16.00 субота   15.30 субота   12.00
Tags