Vesti

Pročitajte najnovije vesti iz MŠ "Jovan Bandur"

Dodatna i dopunska nastava, prijem roditelja

 

 

Tabela rasporeda održavanja dopunske, dodatne nastave

raspored prijema roditelja

šk. 2020/21. god.

 

NASTAVNIKDOPUNSKA NASTAVADODATNA NASTAVAPRIJEM RODITELJA
Tatjana Kovjanićpetak       11.45 – 12.30petak     11.45 – 12.30ponedeljak   13.00 – 13.45
Svetlana Vučićević utorak     12.45 – 13.30utorak   12.45 – 13.30utorak       12.45 – 13.30
Sanja Ostojićponedeljak   17.00 – 17.30ponedeljak  17.00 – 17.30četvrtak   14.00 – 14.30
Jelena Jaredić/Ljiljana Radosavljevićpetak     11.30 – 12.00petak     11.30 – 12.00petak         11.00 – 11.30
Marko Opačićsreda     12.45 – 13.30sreda     12.45 – 13.30sreda          12.45 – 13.30
Zorica Bekuzarov Brnjevaracsreda     12.00 – 12.45sreda     12.00 – 12.45sreda          12.00 – 12.45
Ivica Novinićutorak   13-13.30utorak   13-13.30petak  13.15 – 13.30
Emilijan Bekačetvrtak 13.45 – 14.15četvrtak 13.45 – 14.15četvrtak  13.15 – 13.45
Snežana  Pupićsreda      13.30 – 14.00sreda       13.30 – 14.00sreda        13.30 – 14.00
Bojan Radusinovićsreda      11.30 – 11.50sreda       11.30 – 11.50sreda        13.25 – 13.45
Ljubica Radojčić Mesarošsubota 13.00 – 13.30subota 13.00 – 13.30sreda       17.15 – 17.30
Ana  Đurićčetvrtak     7.30četvrtak      8.00četvrtak    9.30-9.45
Tanja Barabaščetvrtak     16.00sreda           13.15utorak       17.00-17.15
Gracijan Popovićčetvrtak     7.30ponedeljak  7.30četvrtak    11.45-12.00
Jelena Cvetićsubota        11.00četvrtak     18.00četvrtak    17.00-17.15
Mirna Milevskičetvrtak     12.30utorak         13.30petak          17.30-18.00
Ivana Jaćimović Jovanovskiponedeljak 18.00utorak         12.20ponedeljak 18.00
Branislav Trkuljaponedeljak 10.00utorak         16.30četvrtak     12.00-12.15
Branimir Đokić1.OŠ solf.    petak  10.00

2.OŠ solf.    petak  11.00

harmonija     utorak 18.00

m. oblici      sreda   18.00

1.OŠ solf.    petak  10.00

2.OŠ solf.    petak  11.00

harmonija     utorak 18.00

m. oblici      sreda   18.00

četvrtak     15.30-16.00
Albina Krecu Šubljautorak        15.00utorak         10.00subota         10.00-10.15
Miljana Nebrigićsreda          18.15petak            16.00sreda           15.00-15.15
Jelena Miljevićsubota        17.00subota          17.45sreda           16.45-17.00
Maja Bošković Novickisreda          12.30 (A/B)

subota        12.45 (A/B)

sreda            12.30 (A/B)

subota          12.45 (A/B)

sreda           12.15-12.30 (A)

četvrtak      15.00-15.15 (B)

Gabriela Dinić petak          15.15 / 17.05utorak          15.15 / 17.05ponedeljak  10.55-11.15
Marija Ligeti Balintutorak       14.20utorak       14.20utorak         14.20-15.05
Jelena Đ. Popovićponedeljak       18.00 (B)

četvrtak           18.45 (A/B)

ponedeljak      18.00 (B)

četvrtak          18.45 (A/B)

petak           11.00-11.45 (B)
Jelena Jelovacsreda         18.45

četvrtak    11.30

sreda         18.45

četvrtak   11.30

sreda           18.30-18.45 (A)

četvrtak      11.15-11.30 (B)

Jelena Kneževićčetvrtak    18.00-19.30četvrtak   18.00-19.30subota          12.30-12.15
Adela Merčautorak        11.45-12.30četvrtak   16.45-17.30ponedeljak   16.45-17.00
Snežana Đokićponedeljak        17.45(A)

čet,pet.-onlajn 10.00 (A)

četvrtak      17.00 (B)

petak           10.00 onlajn

subota         12.45 (A/B)

ponedeljak        17.45(A)

čet,pet.-onlajn 10.00 (A)

četvrtak     17.00 (B)

petak           10.00 onlajn

subota         12.45 (A/B)

ponedeljak   18.30-18.45 (B)

subota          12.45-13.00 (A)

Anđela S. Dobričanin (zam. M.Marček)subota         16.00-16.45sreda            9.00-9.45utorak           18.15-18.45
Mirjana Jahurićpetak            7.30

subota         17.30 (A)

petak           7.30

subota         17.30 (A)

utorak           11.45-12.30 (A)

sreda             15.00-15.15/

18.00-18.15 (B)

Natali Bogdanov Dinićutorak         13.30subota         17.15petak              13.30-13.45
Živka Dragoš Klašnikovponedeljak  12.30

sreda           15.00

ponedeljak 12.30

sreda          15.00

ponedeljak     10.30-10.15
Marija Miljkovićčetvrtak      11.30petak          16.45petak             16.30-16.45
Milena MiloševićA ponedeljak    18.00

četvrtak        17.00

B utorak            11.45

četvrtak        18.00

A ponedeljak     18.00

četvrtak         17.00

B utorak             11.45

četvrtak         18.00

subota            10.00
Sanela Blagojevićponedeljak       17.30

sreda                18.00

ponedeljak         17.30

sreda                  18.00

utorak            11.45
Vojkan PopovićA ponedeljak   19.20

sreda             7.45

B ponedeljak    18.55

sreda             7.55

A ponedeljak     19.20

sreda               7.45

B ponedeljak     18.55

sreda              7.55

sreda              13.00
Jožef VargaA  ponedeljak/čet.   17.00

B   sreda/subota        7.45

A  ponedeljak/čet   17.00

B   sreda/subota        7.45

sreda             12.30
Helena Marincsreda                 19.15

ponedeljak        14.00

 

sreda                  19.15

ponedeljak         14.00

 

petak             19.15
Šandor Đerfičetvrtak     16.30 – 17.00četvrtak     16.30 – 17.00utorak   19.00 – 19.15
Borjana Stražmešterovponedeljak       12.15

petak                19.00

ponedeljak         12.15

petak                  19.00

sreda              19.00
Miona CaranA utorak       12.00

subota        12.15

B utorak       12.00

petak         19.00

A utorak       12.00

subota        12.15

B utorak        12.00

petak         19.00

subota              13.00
Čebzan Adriansreda             11.30

subota           11.30

sreda             11.30

subota           11.30

subota              18.30
Bojan Tirmenštajnponedeljak    18.00

petak             11.30

ponedeljak    18.00

petak             11.30

petak                12.00-12.15
Aleksandra Jovićsubota           08.00 A              subota           08.30 Bčetvrtak       18.15 (A)                                                           četvrtak       17.45 (B)petak               14.00 A                             četvrtak          17.30 B
Ljiljana Marjanovićponedeljak   18.00 A1

petak            12.30 A2      petak            12.30 B

četvrtak       13.30 A              četvrtak       17.30 B

 

ponedeljak      19.00-20.00
Katarina KamberA utorak       14.00

B  utorak        14.45

A utorak       14.00

B utorak        14.45

subota             16.40
Ana Ilićsreda             12.15 A        sreda             11.45 Butorak           17.45 A                              ponedeljak    12.00 Bponedeljak      12.15 A    ponedeljak      11.45 B
Stevan Martinovićčetvrtak        12.15utorak           13.45subota             16.30
Aleksandar Antićčetvrtak        11.30ponedeljak    13.30četvrtak  12.30 –   13.30
Milica Milivojevićpetak               11.45 A         četvrtak        17.30 Bsreda             12.30 A                    ponedeljak    17.30 Bpetak               12.30 A petak               11.45 B
Marijana Mihajlovićsreda   08.00utorak   13.30subota   18.00
Tatjana Stojiljkovićsreda  18.30petak  15.45petak  13.30
Ivana JosićA petak    09.45

B  petak   09.15

A  ponedeljak  17.45

B   ponedeljak  17.45

utorak  13.30
Vera CarinaA  pon.  15.00 /  sre.  10.15

B  sre.   10.15 /  četv. 16.45

A  pon. 15.00 /  sre.  10.15

B  sre.  10.15 /  četv. 16.45

četvrtak 16.45
Dragana Tadićpetak       09.00utorak   12.00utorak   09.00
Marika Mičkei utorak     13.30utorak   13.30subota   16.00
Darko Armenski sreda       13.30utorak   13.30subota   16.00
Albert Alfeldičetvrtak 12.00sreda     13.30petak     19.00
Dušanka Abramovićsreda       16.30ponedeljak   11.50petak     17.45
Šamu Kišpetak      9.00utorak   10.30utorak     13.00
Petar Stevanovićsubota   17.00subota   17.00utorak     13.30
Aleksa Marinkovićsreda     11.00sreda     11.00ponedeljak   07.50
Milica Budimirovpetak   17.45ponedeljak   17.45subota   13.00
Ramona Dimitrijević Balaćsreda   13.00petak   13.00petak   17.00
Bojan Nikolićčetvrtak   12.40sreda     12.40četvrtak 13.00
Jovan Vujanićčetvrtak   13.00petak     17.45sreda     18.00
Sebastian Bogdanutorak      16.00subota   15.30subota   12.00
Tags