Средња школа 2020-2021

Испод се налазе информације о распореду часова и ученицима Средње музичке школе

ПРВИ РАЗРЕД СШ – Разредни старешина: Татјана Ковјанић

  ПОНЕДЕЉАКУТОРАКСРЕДАЧЕТВРТАКПЕТАКСУБОТА
ПРЕ ПОДНЕ   
2. Српски јез.-сала   
3. Српски јез.-салаСолфеђо ТО  (3)  Солфеђо А  (3)
4. Енглески јез.-сала Хармонија А  (3) 10.15-11.45 ОРКЕСТАР СШ
5. Информат.ТО (17)Солфеђо А  (3)Хармонија А  (3)Српски јез.- сала10.15-11.45 ОРКЕСТАР СШ
6.Солфеђо   Б    (1)Информат. Б (17)Математика-салаСолфеђо Б   (1)

Информатика  А (17)

Солфеђо ТО  (3)12-13.30 ХОР

Хармонија Б (1)

7.Солфеђо Ц (1)

Етномуз.  А (сала)

 Математика- сала  Физика -сала      Хармонија Б (1)
ПОСЛЕ ПОДНЕ  
1.Хармонија Ц (1)Физичко вас. ЕТШИсторија -сала Енглески ј.-сала Солфеђо Ц (1) 13.30-15
ТАМБУРАШКИ
ОРКЕСТАР - сала
2.Хармонија Ц (1)Физичко вас. ЕТШИсторија -сала  13.30-15
ТАМБУРАШКИ
ОРКЕСТАР - сала
3.Италијански (сала) Грађанско вас. (1)

Верска настава (3)

Солфеђо ТО  (3)Етномуз. Б+Ц  (сала) 
4.Италијански (сала) Хармонија ТО + (студио)   
5.  Хармонија ТО + (студио)   
6.  Хармонска пратња  ТО   (студио)   
7.  18.30-20   Хор -сала   
 ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКАИНСТРУМЕНТГЛАВНИ ПРЕДМЕТКАМЕРНА ВИКЛАВИР 4 РУКЕ
УПОРЕДНИ КЛАВИР за ВИ//
клавир за ТО
ЧИТАЊЕ С ЛИСТА ВИ
КОРЕПЕТИЦИЈА ЗА КЛАВИРИСТЕ
1Милош КепчијаклавирАнђела. Д. СтојовићАлекса МаринковићЈелена Ђ. Поповић/Ј. Олћан 
2Андреа КишклавирМ. Л. БалинтВојкан ПоповићЈелена Ђ. Поповић/Ј. Олћан 
3Димитрије МитрескивиолинаХ. МаринцВојкан Поповић М. Н. БошковићМ. Милошевић 
4Мила АнтићвиолинаБ. СтражмештеровВера Царина Габриела ДинићМ. Милошевић 
5Тибор КовачвиолинаВојкан ПоповићВојкан Поповић Натали ДинићМ. Милошевић 
6Нађа ПоповићвиолинаС. БлагојевићВојкан Поповић Јелена Ђ. ПоповићС. Благојевић 
7Бубњевић НиколаХармоникаБ. НиколићАлекса Маринковић Ј. Ђ. ПоповићРамона Д. Балаћ 
8Лука РадојчићХармоникаБ. НиколићАлекса Маринковић Анђела СтојовићРамона Д. Балаћ 
9Сава ЗдравковићХармоникаБ. НиколићАлекса Маринковић Анђела СтојовићРамона Д. Балаћ 
10Огњен СтрахињићгитараСтеван МартиновићАлекса Маринковић Живка ДрагошАна Илић 
11Виктор ЛечеигитараАна ИлићАлекса Маринковић Живка ДрагошАна Илић
12Александар СтанићгитараАлександар АнтићАлекса Маринковић Живка ДрагошМ.Миливојевић
13Никола КозловачкиТамбураЉ. МарјановићАлекса Маринковић Мирјана ЈахурићМ.Миливојевић
14Ана Марија МладенТамбураЉ. МарјановићАлекса Маринковић М. Л. БалинтМ.Миливојевић
15Филип ЉиљактамбураАлександра ЈовићАлекса Маринковић Мирјана ЈахурићМ.Миливојевић
16Филип НиколићтамбураАлександра ЈовићАлекса Маринковић Мирјана ЈахурићМ.Миливојевић
17Мина ЖунићОбоаДрагана ТадићДушка Абрамовић Натали ДинићМарика Мичкеи
18Виктор СечкларинетАлфелди АлбертШаму Киш Анђела СтојовићА. Алфелди 
19Никола ТомићКларинетШ. КишШаму Киш Анђела СтојовићДрагана Тадић
20Анђела СтојановићКларинетШ. КишШаму Киш Анђела СтојовићДрагана Тадић 
21Алекса МихајловићсаксофонД. АрменскиШаму Киш Марија МиљковићДрагана Тадић
22Михајло РужићтрубаПетар СтевановићПетар Стевановић Натали ДинићМ. Будимиров
23Анастасија МилошевићтрубаПетар СтевановићПетар Стевановић Марија МиљковићМ. Будимиров 
24Мина ДелићСоло певањеИ. ЈосићАлекса Маринковић Марија МиљковићМ. Михајловић
25Саша ГамбирожаСоло певањеИвана ЈосићАлекса Маринковић Натали ДинићМ. Михајловић
26Никола ВлаховићСоло певањеТ. СтојиљковићАлекса Маринковић Живка ДрагошМ. Михајловић
27Марија Гајићсоло певањеМ. МихајловићДушка Абрамовић М. Л. БалинтМ. Михајловић
28Марко Каранфиловскито   Марија Миљковић 
29Јована Милетићто   Мирјана Јахурић 
30Кристина Лукјановићто   Јелана Ђ. Поповић 
31Јелена Антевскито   Маја Новицки Б. 

ДРУГИ РАЗРЕД СШ – Разредни старешина: Сања Остојић

  ПОНЕДЕЉАКУТОРАКСРЕДАЧЕТВРТАКПЕТАКСУБОТА
ПРЕ ПОДНЕ   
2.Информатика Б (17)Хармонија Б (3)   
3. Информатика Б (17)Хармонија А (3)  
4. Српски језик (1) Солфеђо Б (студио)Информатика А (17)  Српски јез. -сала10.15-11.45
ОРКЕСТАР
Солфеђо ТО (13)
5. Српски језик (1)М. Облици Б (1)Информатика А (17) Солфеђо А (1)Партитуре (13)
6.Хармонија ТО (3)
Историја муз. А-сала
Енглески јез. (1)М. Облици А (1)Солфеђо Б (1)12-13.30 ХОР
Солфеђо А (13)
7.Хармонија ТО (3) Солфеђо ТО (ст)Енглески јез. (1)Солфеђо ТО (1)
ПОСЛЕ ПОДНЕ  
1.Италијански (сала)Хармонија А (3)
Историја муз. ТО (студио)
Социологија (1)Физичко в. ЕТШ13.30-15
ТРЗАЧКИ ОРК.
сала
2.Италијански (сала)Хармонија А (3)Грађанско вас. (1)
Верска настава (3)
 Физичко в. ЕТШ13.30-15
ТРЗАЧКИ ОРК.
сала
3.Муз.облици ТО (1)Хармонија Б (3)Хармонија ТО (ст.) 
4.Хармонија Б (3)Историја (1)   
5.  Историја (1)   
6.     
7.  18.30-20 ХОР сала   
 ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧ. ИНСТРУМЕНТГЛАВНИ ПРЕДМЕТКАМЕРНА виУПОРЕДНИ КЛАВИР за ВИ// клавир за ТОЧитање с листа ВИКорепетиција
1Димитрије МиковићКлавирЈ. КнежевићВера Царина/J. ЗецЈ. Зец
2Миња СтанковићклавирМ. Л. БалинтВојкан Поповић/Ј. ЗецЈ. Зец
3Викторија БорићвиолинаМ. МилошевићАлекса МаринковићСнежана. ЂокићМ. Милошевић 
4Евгенија МесарошвиолинаБ. СтражмештеровАлекса МаринковићГабриела ДинићМ. Милошевић 
5Анђелија ПоповвиолинаБ. СтражмештеровАлекса МаринковићАдела МерчаМ. Милошевић 
6Огњен ЈањићвиолинаВ. ПоповићВера ЦаринаСнежана. ЂокићМ. Милошевић 
7Никола НешићХармоникаБ. НиколићАлекса МаринковићАдела МерчаРамона Д. Балаћ 
8Филип ЦаранХармоникаБ. НиколићАлекса МаринковићМарија МиљковићРамона Д. Балаћ 
9Симона МесарошгитараАлександар АнтићДушка АбрамовићГабриела ДинићМ.Миливојевић
10Николина МихаиловићтамбураЉ. МарјановићАлекса МаринковићАдела МерчаМ.Миливојевић
11Анђела СимоновскифлаутаДушка АбрамовићДушка АбрамовићМирјана ЈахурићМарика Мичкеи
12Илија СтражмештеровКларинетШ. КишШаму КишГабриелаДинићДрагана Тадић
13Емилија ЖивковсаксофонД. АрменскиШаму КишЈ. Ђ. ПоповићДрагана Тадић 
14Нина СтојановићСоло певањеИ. ЈосићВера ЦаринаНатали ДинићМ. Михајловић
15Ђурђија ЂорђевићТО  Живка Драгош 
16Јована МезаТО//Ђокић Снежана 
17Андреа ВаићТО//Анђела Стојовић 
18Виктор ЛалићТО//Јелена Јеловац 
19Јована ШиљковићТО//Анђела Стојовић 

ТРЕЋИ РАЗРЕД СШ – Разредни старешина: Јелена Цветић

  ПОНЕДЕЉАКУТОРАКСРЕДАЧЕТВРТАКПЕТАКСУБОТА
ПРЕ ПОДНЕ   
2.Истор. м.Б+Ц сала
ЦПТ А (3)
7.45 Облици Ц(ст)
7.45 Солфеђо ТО (3)
8.20Српски ј.-сала
 Солфеђо Б (3)
3.Историја м.Б+Ц
ЦПТ А (3)
 Солфеђо Ц (3)
Облици А (ст)
Информатика Б
4.Етномуз.ТО + А сал
Хармонија Ц (3)
Италијански -салаИнформатика Б 10.15-11.45 ОРКЕСТАР СШ
5.Историја м. ТО+А
Хармонија Ц (3)
Енглески јез. - салаИталијански -салаСолфеђо А (3)10.15-11.45 ОРКЕСТАР СШ
6.Информатика ТОСрпски јез.-салаСолфеђо Б (3)Енглески - салаФизичко вас.ЕТШ12- 13.30 ХОР & хармонија Б3
7.Информатика ТО Српски јез.-салаСолфеђо А (3)Физичко вас.ЕТШ12- 13.30 ХОР & хармонија Б3
ПОСЛЕ ПОДНЕ  
1.М. облици ТО
Информатика А
Психологија -салаСолфеђо Ц (3)
Хармонија А (ст)
М.Облици Б ( ст)
Солфеђо ТО (3)
Историја м. Б+Ц
сала
Хармонија ТО+2 хармонике
2.Психологија -салаХармонија А (ст)Солфеђо ТО (3)
Историја м. Б+Ц
сала
Хармонија ТО+2 хармонике - ст
3.Дириговање ТО-салаИсторија - сала  ЦПТ ТО+Б -студио
4.Дириговање ТО-салаГрађанско вас. (сала)
Верска настава (3)
   ЦПТ ТО+Б -студио
5.  ЦПТ Ц -салаИсторија м.ТО+А   
6.  ЦПТ Ц -салаИсторија м.ТО+А   
7.  18.30-20 ХОР сала   
 ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКАИНСТРУМЕНТГЛАВНИ ПРЕДМЕТКАМЕРНА виУПОРЕДНИ КЛАВИР за ВИ// клавир за ТОЧитање с листа ВИКорепетиција за клавиристе
1Гаврановић НевенаКлавирЈ. ПоповићВера Царина/Ј. ОлћанЈ. Олћан
2Јовановић ТеонаКлавирМ. БошковићВера Царина/Ј. ОлћанЈ. Олћан
3Јоцић ДимитријеКлавирМ. Л. БалинтШаму Киш/Ј. ОлћанЈ. Олћан
4Георгије МесарошКлавирГ. ДинићАлекса Маринковић Ј. ОлћанЈ. Олћан
5Младен НиколаКлавирМ. ЛигетиАлекса Маринковић/Ј. ОлћанЈ. Олћан
6Кораћ МинаКлавирЈ. ПоповићВера Царина/Ј. ОлћанЈ. Олћан
7Јаковљевић АнаКлавирМ. БошковићАлекса Маринковић/Ј. ОлћанЈ. Олћан
8Луна ПоповићВиолинаС. БлагојевићАлекса МаринковићЈ. Ђ. ПоповићС. Благојевић 
9Максим КрумесВиолинаХ. МаринцВојкан ПоповићМ. Л. БалинтМ. Милошевић
10Ања БабинХармоникаБ. НиколићАлекса МаринковићМирјана ЈахурићРамона Д. Балаћ
11Леонид АрдељанХармоникаБ. НиколићАлекса МаринковићНатали ДинићРамона Д. Балаћ
12Данило СтојићГитараАлександар АнтићДушка АбрамовићЖивка ДрагошМ.Миливојевић
13Шиљковић ЂорђеТамбураЉ. МарјановићАлекса МаринковићМарија МиљковићМ.Миливојевић 
14Јарковачки РељаТамбураЉ. МарјановићАлекса МаринковићЖивка ДрагошМ.Миливојевић 
15Лука ВујчићТамбураЉ. МарјановићАлекса МаринковићМарија МиљковићМ.Миливојевић
16Дејановић УнаХарфаМ.МиливојевићДушка АбрамовићМирјана ЈахурићМ.Миливојевић
17Лука ЛазаревићКларинетА. АлфелдиШаму КишЖивка ДрагошА. Алфелди
18Никола СтојиновТрубаПетар СтевановићПетар СтевановићАдела МерчаМ. Будимиров
19Бранислав ЛудајићТрубаПетар СтевановићПетар СтевановићЈелена КнежевићМ. Будимиров 
20Стефан СимићСоло певањеТ. СтојиљковићАлекса МаринковићЖивка ДрагошМ. Михајловић
21Елизабета ЈагицаСоло певањеИ. ЈосићШаму КишЖивка ДрагошМ. Михајловић
22Миљана Самарџићсоло певањеВера ЦаринаВера ЦаринаМ. Михајловић
23Кристина ШевићТО//Натали Динић 
24Андреа НађТО//Живка Клашников 
25Павла Паулина ЦицкаТО//Адела Мерча 
26Анђела ЈаћимовићТО//Адела Мерча 
27Сара ИлићТО//Анђела Стојовић 
28Теодора ГњидићТО//Марија Миљковић 
29Сара ДоневскиТО//Живка Клашников 
30Ања РајићТО//Мирјана Јахурић 

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД СШ – Разредни старешина: Тања Барабаш

  ПОНЕДЕЉАКУТОРАКСРЕДАЧЕТВРТАКПЕТАКСУБОТА
ПРЕ ПОДНЕ   
2.Италијански -салаАВТ (17)Хармонија ВИ (13)
3.Енглески ј. (1)Италијански -салаСрпски језик салаХармонија ВИ (13)
4.Информатика ТОАВТ (17)Солфеђо ТО (1)Хармонија ТО + клавир, гитара и соло п. (3)
10.15-11.45ОРКЕСТАР
5.Информатика ТОХармонија ТО + клавир, гитара и соло п. (3)
6.Српски језик (ст.)Физичко васпитањеСолфеђо ТО (ст)Филозофија (3)12-13.30 ХОР
7.Српски језик (ст.)Физичко васпитањеГрађанско в.(1)
Верска нас. (13)
Филозофија (3)Солфеђо ВИ (13)
ПОСЛЕ ПОДНЕ  
1.Дириговање (13)Компоновање (13)Информатика ВИ Контрапункт ВИ (3)
13.30-15
ТРЗАЧКИ ОРК.
сала
2.Дириговање (13)
М.облици ВИ (ст)
Компоновање (13)Енглески ј. сала
Информатика ВИ
Контрапункт ВИ (3)
13.30-15
ТРЗАЧКИ ОРК.
сала
3.М.облици ВИ (ст)М. Облици ТО (13)Солфеђо ТО (1)
4.Историја муз. (ст)М. Облици ТО (13)  
5. Историја муз. (ст)Контрапункт ТО (13)   
6. Етномузикол. (ст)Контрапункт ТО (13)   
7. Национална историја м. (ст)18.30-20 ХОР сала   
 ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКАИНСТРУМЕНТГЛАВНИ ПРЕДМЕТКАМЕРНА виУПОРЕДНИ КЛАВИР за ВИ // клавир за ТОЧитање с листа ВИКорепетиција за клавиристе
1Мићић МирјанаКлавирЈ. ЈеловацВера Царина/Ј. ОлћанЈ. Олћан
2Сара ЦветићВиолинаХ. МаринцАлекса МаринковићМ. Н. БошковићМ. Милошевић
3Владимир ВојнакГитараМихајло ЈовићАлекса МаринковићЖивка ДрагошМ.Миливојевић
4Роберт БалинтФаготАлекса МаринковићАлекса МаринковићМ. Л. БалинтМ. Будимиров
5Димитрије ПавловФаготАлекса МаринковићАлекса МаринковићМ. Л. БалинтМ. Будимиров
6Том БакерСаксофонДарко АрменскиШаму КишНатали ДинићДрагана Тадић
7Марко МијатовићСоло певањеИвана ЈосићШаму КишЖивка ДрагошМ. Михајловић
8Александар ФранцСоло певањеМ. МихајловићВера ЦаринаЖивка ДрагошМ. Михајловић 
9Милица СпасојевићТО//Снежана Ђокић 
10Анастасија СтојковићТО//Марија Миљковић 
11Алекса МуљајићТО//Натали Динић 
12Даница МладеновићТО//Адела Мерча 

Предмети и професори у средњој школи

ПРЕДМЕТИIIIIIIIV
српски језикТатјана КовјанићТатјана КовјанићТатјана КовјанићТатјана Ковјанић
енглески језикСветлана ВучићевићСветлана ВучићевићСветлана ВучићевићСветлана Вучићевић
италијански језикСања ОстојићСања ОстојићСања ОстојићСања Остојић
историјаМарко ОпачићМарко ОпачићМарко ОпачићМарко Опачић
математикаБојан Радусиновић
социологијаЗорица Бекузаров Брњеварац
психологијаСнежана Пупић
филозофијаЕмилијан Бека
информатикаЉиљана РадосављевићЉиљана РадосављевићЉиљана РадосављевићЉиљана Радосављевић
физикаЉиљана Радосављевић
АвтЉиљана Радосављевић
физичко васп.Ивица НовинићИвица НовинићИвица НовинићИвица Новинић
муз. инструменти
историја музикеМиљана НебригићМиљана НебригићМиљана НебригићМиљана Небригић
нац. ист.музикеМиљана Небригић
муз. облициБранимир ЂокићИвана Ј.Јаћимовић Миљана Небригић
контрапунктГрацијан Петровић
Ана Ђурић
Јелена Миљевић
Јелена Миљевић
хармонијаБранимир Ђокић

Грацијан Петровић

Грацијан ПетровићГрацијан Петровић

Ана Ђурић

Ана Ђурић
солфеђоМирна Милевски

Јелена Цветић

Тања БарабашЈелена ЦветићТања Барабаш
хор /оркестарЈелена Миљевић/ Јелена Миљевић

Александра Јовић

Јелена Миљевић/ Јелена Миљевић

Александра Јовић

Јелена Миљевић/ Јелена Миљевић

Александра Јовић

Јелена Миљевић/ Јелена Миљевић

Александра Јовић

етномузикологијаМиљана НебригићМиљанаНебригићМиљана Небригић
увод у компонов.Ана Ђурић
дириговањеЈелена МиљевићЈелена Миљевић
свирање хорских партитураБранислав Тркуља, Тања БарабашБранислав Тркуља

Јелена Цветић

Хармонска пратњаГрацијан Петровић   
Клавирски дуоЈелена Ђ.Поповић
грађанско васп.Зорица Бекузаров БрњеварацЗорица Бекузаров БрњеварацЗорица Бекузаров БрњеварацЗорица Бекузаров Брњеварац
 верска наставаЉубица РадојчићЉубица РадојчићЉубица РадојчићЉубица Радојчић