Прочитајте најновије вести из МШ "Јован Бандур"

ЗЛАТНА МЕДАЉА ЗА КВАЛИТЕТ УСТАНОВЕ

17. међународни сајам образовања „Путокази“, био је приређен 9. и 10. марта 2022. године у Хали ,,Мастер“ у Новом Саду, на којем је присуствовао и министар просвете, науке и технолошког развоја Бранко Ружић. Министар је приликом обраћања присутнима истакао да је одлика сваког одговорног друштва улагање у образовање.

Стручна комисија Новосадског сајма је оцењивала квалитет васпитно-образовних установа. Музичка школа“Јован Бандур“ Панчево добитник је највећег признања, Велике златне медаље за квалитет установе.

Признања Новосадског сајма одувек су била бренд и гаранција квалитета награђених. Комисију за оцену квалитета установа чине угледни професори с факултета и института у Србији и иностранству.

Наступале су установе и институције које представљају око 500 образовних профила из Србије, Словеније, Канаде и Републике Српске.